Difference between revisions of "Muziek voor de ceremonie van de 30ste graad"

From KCB Library Wiki
Jump to: navigation, search
(Created page with "== Algemeen == *Volgens Jean-Pierre Bouyer<sup>[1]</sup> zou Legley zou voor deze ceremonie muziek gecomponeerd hebbe...")
 
m
Line 1: Line 1:
 
== Algemeen ==
 
== Algemeen ==
*Volgens Jean-Pierre Bouyer<sup>[[Muziek voor de ceremonie van de 30ste graad#Voetnoten|[1]]]</sup> zou Legley zou voor deze ceremonie muziek gecomponeerd hebben.
+
*Volgens Jean-Pierre Bouyer<sup>[[Muziek_voor_de_ceremonie_van_de_30ste_graad#Voetnoten|[1]]]</sup> zou Legley zou voor deze ceremonie muziek gecomponeerd hebben.
 
*Er is verder niets geweten over dit werk, er kon geen partituur gevonden worden en van uitvoeringen van het werk zijn er ook geen aanwijzingen te vinden.
 
*Er is verder niets geweten over dit werk, er kon geen partituur gevonden worden en van uitvoeringen van het werk zijn er ook geen aanwijzingen te vinden.
  

Revision as of 17:41, 27 November 2015

Algemeen

  • Volgens Jean-Pierre Bouyer[1] zou Legley zou voor deze ceremonie muziek gecomponeerd hebben.
  • Er is verder niets geweten over dit werk, er kon geen partituur gevonden worden en van uitvoeringen van het werk zijn er ook geen aanwijzingen te vinden.

Voetnoten

  1. zie Jean-Pierre Bouyer: Victor Legley